• PREDAJ A VÝROBA PALIET

    Zákazníkovej požiadavke vždy vieme vyhovieť. Vyrobíme Vám klasicke ako aj špeciálne palety

Kvalitná paleta je symbolom bezpečného transportu.

Potrebujete EURO palety alebo palety na mieru?

Najpoužívanejším materiálom na výrobu paliet je práve drevo. Výrobcovia EURO paliet musia byť členovia združenia EPAL ( European Pallet Association ), ktoré garantuje dodžanie všetkých detailov, kvality dreva či špecifikáciu použitých klincov. Na takejto palete sa nedovoľuje akákoľvek hniloba , kôra, aktívne napadnutie hmyzom. Nesmie byť ani v najmenšom mechanicky poškodená.

EUROPALETA

Naše nové palety sú čisté a spĺňajú prísne normy. Všetky hranoly sú ostrúhané a vyrobené z jedného kusu dreva. Palety sú označené ochrannou známkou EUR na pravej strane. Kód výrobcu sa nachádza na strednom hranole spolu s ČD kramličkou. Ochranná známka ČESKÝCH Dráh je na ľavej strane palety.

ATYPICKÉ PALETY

Zabezpečujeme aj výrobu atypických paliet - jednorázových paliet, podľa konkrétnych požiadaviek klienta. Naša firma dokáže garantovať kvalitu a flexibilitu dodávok. Pokiaľ hľadáte vhodnú paletu pre Váš tovar, sme schopní Vám navrhnúť paletu podľa Vašich požiadaviek, ktorá bude svojimi rozmermi, kvalitou aj vlastnosťami odpovedať Vašim predstavám.

U nás nakúpené palety Vám privezieme priamo tam kde sú potrebné.

Ak zákazník potrebuje, vieme zabäzpečiť prepravu našimi autami na miesto určenia, priamo k zákazníkovi.